Kurumsal

Ford yetkili bayi Sönmez-Koç Oto Tic. A.Ş., 22 Temmuz 1993 yılında Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.’nin ortakları ve işadamı Celal Sönmez’in ortaklığında kuruldu. 01 Ocak 1999 tarihinde Yeni Yalova Yolu 9. km.’deki yeni plaza binasına taşındı.

“Ford’un Bursa’daki Adresi” sloganıyla Bursa otomotiv sektörünün nabzını tutan Sönmez-Koç Oto Tic. A.Ş. bünyesinde yer alan Sönmez Sigorta Ltd. Şti. ve Sönmez Koç Genel Hizmetler Ltd. Şti. olmak üzere 1300 m2 satış bölümü, 2410 m2 servis bölümü, 1200 m2 kaporta ve boya bölümü, 450 m2 yedek parça bölümünden oluşan toplam 5360 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca iş hacminin genişlemesi ve artan kapasiteden doğan ihtiyaca cevap verebilmek için açılan ek Ticari-Mekanik servis bölümü de Sönmez-Koç Plaza’nın yanında hizmet vermektedir.

Sönmez-Koç Oto Tic. A.Ş., Ford Otomotiv Sanayi A.Ş’nin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini sunan 3S yetkili bayisi olarak Ford marka otomobil, hafif ticari ve ticari araç satışının yanı sıra aylık 1700 araç giriş kapasitesi ile hizmet veren servisi ile otomotiv ve ticari araçların yedek parça ve servis hizmetlerini de sunmaktadır.


Showroom Tanıtım Videosu | Ford Sönmez Koç Oto

Güler yüzlü personellerimiz ve yüksek hizmet kalitemizle sizleri misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Hayalinizdeki Ford ile tanışmak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetler Tanıtım Videosu | Ford Sönmez Koç Oto

Ford’unuzun performansını ve verimliliğini uzun yıllar korumak için işi uzmanlarına bırakın. Profesyonel ve garantili “Satış Sonrası Hizmetler” Ford Sönmez Koç Oto’da sizi bekliyor.

2. El Tanıtım Videosu | Ford Sönmez Koç Oto

Tercihinizi Ford Sönmez Koç Oto’dan yana yapın, Ford 2.El kalitesi ve güvencesiyle hayalinizdeki araca sahip olmanın mutluluğunu yaşayın.

Ford Sönmez Koç Oto Yerinde Servis


Bursa’da yetkili servis güvencesini ayağınıza getiriyoruz! Tam donanımlı mobil servis aracımızla yanınıza geliyoruz, yetkili servis hizmetimizi sizin yerinizde veriyoruz. Üstelik ekstra servis ücreti yok.

Ford Yerinde Servis Hizmeti’nden yararlanmak için (0224) 261 22 44’ü arayarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.


Haberler