Yanında Ford Var

Yanında Ford var.

Satış sonrası hizmetlerimizle amacımız, hayatınızı kolaylaştırmak ve her durumda yanınızda olduğumuzu hissettirmek. Görüntülü bilgilendirme sistemi, Ford aktif yol destek asistanı, ilk buluşma programı ve F kasko gibi hizmetlerimizle size “İyi ki yanımda Ford var” dedirtebilmek bizim için çok değerli.


Ücretsiz Kapıdan Al Kapıya Teslim Servis Hizmeti

Kapıdan al kapıya teslim et hizmetiyle yanında Ford var.

“Kapıdan Al Kapıya Teslim Et” hizmetiyle Ford’unuzu kapınızdan alalım, mekanik bakım onarım sonrası dezenfekte edip tekrar kapınıza bırakalım.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Görüntülü bilgilendirme sistemiyle yanında Ford var.

Servisteki aracınıza yapılan işlemler hakkında bilgiyi doğrudan ustasından dinleyin, videoda detayları izleyin ve tek tıkla onaylayın. Görüntülü bilgilendirme sistemiyle aracınız gözünüzün önünde.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Görüntülü Bilgilendirme Sistemi
Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA)

Yolda desteğe ihtiyacın olduğunda yanında Ford var.

Yolunuza güven içinde devam etmenin rahatlığını hep yaşayın diye Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA) bir telefon uzağınızda.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Yeni aracının ilk kontrollerinde yanında Ford var.

Yeni Ford’unuzu aldıktan sonraki ilk altı ay içinde “ilk buluşma” için bayilerimize gelin , hem yeni aracınızın ilk kontrollerini ücretsiz yaptırın, uzmanlarından aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulun ve sunduğumuz avantajlardan yararlanın.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Yeni aracının ilk kontrollerinde yanında Ford var
F Kasko

Güvenilir ve pratik kasko işlemlerinde yanında Ford var.

Ford’unuza özel hazırlanmış F Kasko; orijinal yedek parça hizmeti, uzman servis ekibi ayrıcalığı ve Ford güvenlik standartlarına uygun onarım garantisiyle kendinizi hep güvende hissetmenizi sağlıyor.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız